EnglishFrançaisрусскомPolski

Po co architekt?

Po prostu dlatego, że Państwa sposób życia i gust są wyjątkowe. Rolą architekta jest przede wszystkim wysłuchać klienta. Na podstawie Państwa potrzeb, gustów i stylu życia architekt pomoże określić projekt: rozkład pomieszczeń, roztropne zagospodarowanie powierzchni, organizację wnętrza, wygląd zewnętrzny.

Architekt nie sprzedaje ani modelu, ani typowego planu, ponieważ dom nie może narzucać gotowego stylu życia. Architekt organizuje przestrzeń w zależności od Państwa gustów i potrzeb, pokonuje przeszkody, by ofiarować?oferować  Państwu projekt jak najbardziej indywidualny. Projekt przygotowany na miarę to jego wartość dodana. Państwa architekt to człowiek dialogu, ale także człowiek miary: zaproponuje projekt zgodny z Waszymi możliwościami finansowymi.

Przy jasno określonym programie i jego kosztach, będzie on w późniejszym okresie adwokatem przed wykonawcami, by zapewnić Państwu wykonanie o wysokiej jakości i za najlepsza cenę, zapewni ciągłość prac i przestrzeganie terminów. Wiedzą Państwo, że koszt użytkowania i utrzymania domu zależeć będzie od jakości jego koncepcji, jak i rzetelności, z jaką wszystkie prace zostaną wykonane. Państwa architekt projektuje dom, biorąc pod uwagę klimat i miejsce, w które dom ten się wpisze: jego orientację, styl, wybór technik i materiałów budowlanych, typ ogrzewania – wszystko to jest analizowane po kątem jak największych oszczędności w przyszłym zużyciu energii, jak i wysokości wszystkich kosztów utrzymania.
next